Outdoor reklama Reklama v dopravních prostředcích Reklama v médiích Reklama na internetu Ubytování na horách Kontakty
Home Profil Reference
Z historie společnosti

Společnost SUPER Sport s.r.o. byla založena dvěma společníky již v roce 1995. Předmětem činnosti byla zpočátku především sponzorská činnost ve spolupráci s předním oddílem 1. fotbalové ligy České republiky. Tak jak společnost rostla spolu se svými klienty, přestěhovala svou kancelář do stávajících prostor v centru Prahy. V roce 1998 došlo k významné změně ve vedení společnosti, kdy jediným společníkem a jednatelem se stal JUDr. Nikl Vladimír. V současné době nabízíme širokou paletu produktů pro partnery z nejrůznějších oblastí.
..............................................................................................................................................................................................................


Kam míříme

Cílem naší činnosti je maximální spokojenost našich klientů se snahou udržet si tyto klienty do budoucna a dlouhodobou spoluprací tak získat informace o klientovi a ztotožnit se s jeho cíly.

Nezastírejme skutečnost, že cílem většiny ekonomických subjektů na dnešním trhu je ekonomický zisk. Abychom ho však dosáhli, dbáme na dlouhodobou oboustrannou spokojenost. Středem naší pozornosti je klient a jeho požadavky. Se zákazníkem spolupracujeme již od formulace základních požadavků a snahou je uspokojit zákazníka v kvalitě, struktuře, termínu a ceně našich služeb tak, aby se klient na nás obracel s důvěrou i s dalšími jeho požadavky při rozvoji své společnosti či produktu.

Pohoda a spokojenost zákazníka spočívá především v kompletnosti reklamního servisu. Naše společnost pro něj navrhuje celkovou reklamní strategii na konkrétní časové období, optimální a efektivní cenový rozpočet. Zpracováváme kreativní tvář celé kampaně a zajišťujeme její realizaci.